Home O mnie

O mnie

by tullibook

Cześć! Jestem Ewa, niepoprawna marzycielka, która zawsze goni w życiu za słońcem i pięknem. Chcesz się czegoś więcej o mnie dowiedzieć? Czytaj dalej …

… jestem głosem stojącym za lifestylowym blogiem, wypełnionym wnętrzarskimi inspiracjami, wspomnieniami z podróży, sesjami zdjęciowymi, powstającymi głównie w moim domowym zaciszu. Zdjęcia, które pokazuję mówią dużo o mnie i o tym, co mnie inspiruje.

To co kocham najbardziej …

W życiu robię zwykle dużo różnych rzeczy naraz, bo kocham różnorodność, zmiany i czerpanie z życia pełnymi garściami. Inspiruje mnie świat, ludzie, ale najbardziej podróże w kolorowe zakątki świata, wypełnione słońcem, pysznym jedzeniem i muzyką. Szczególnie kocham Europę, która jest dla mnie światem w pigułce, w którym można znaleźć wszystko, co daje radość. Kocham bruschettę, prosciutto crudo, świeży chleb z oliwą i solą, suszone pomidory i oliwki skąpane słońcem Grecji. Najczęściej marzę o plaży i kolacji przy świecach z dobrym winem w malowniczym miasteczku na południa Europy. Lubię jednak wiele form podróżowania, czy to wakacje all inclusive, sielską agroturystykę, czy też przyglądanie się wielkiemu światu za oceanem.

Moje pasje …

Moją pasją jest dekorowanie domu, aranżowanie przestrzeni, kreowanie pięknych obrazków, w których każdy będzie czuł się dobrze. Ludzie mówią o mnie, że potrafię nadawać wnętrzom klimat. Uwielbiam przeczesywać Internet w poszukiwaniu wnętrzarskich inspiracji, ładnych dodatków, które urozmaicą wnętrze. Zawsze poszukuję piękna, pragnę otaczać się ładnymi przedmiotami, bo to daje mi spokój, szczęście i harmonię.

Mój dom …

Swój dom starałam się zaaranżować w stylu hamptons z elementami stylu skandynawskiego, w delikatnych kolorach z wykorzystaniem bieli, błękitu i turkusu. Kocham stonowane barwy, ale też kolor, bo uważam, że w polskich domach, gdzie przez większą część roku nie zagląda słońce takie wnętrza pozwalają naładować baterie.

Będąc miłośnikiem wnętrz, moim marzeniem jest praca dla magazynów wnętrzarskich, czy też portali internetowych o tej tematyce. Częściowo realizuję te marzenia, przelewając w wolnych chwilach swoje wizje na blog. Chciałabym inspirować innych do tego, aby wprowadzali choćby drobne zmiany we wnętrzach, bo wierzę, że ładny dom jest źródłem szczęścia. Wolny czas spędzam również na czerpaniu inspiracji z portali wnętrzarskich, szczególnie upodobałam sobie ten: https://www.weranda.pl/

Rodzina i czas dla siebie …

Jestem mamą cudnego synka, o najpiękniejszych oczach na świecie, które mam nadzieję, że odnajdą kiedyś w życiu wielką miłość i obdarzą kogoś szczęściem. Mój blog jest nie tylko pewną opowieścią o wnętrzach, pięknych przedmiotach, mojej ostatniej pasji do odkrywania zdrowej kuchni i wprowadzania pozytywnych zmian w życiu, w którym stawiam na siebie, swoje zdrowie i swój czas.

Jako młoda mama chciałabym zachęcać kobiety do tego, aby walczyły o czas dla siebie, sprawiały sobie drobne przyjemności i pielęgnowały swoje pasje. Dołącz do mojego świata celebrowania życia, w którym ważne jest dobre, zdrowe jedzenie, wspólne chwile spędzone w domowym zaciszu i odnajdywanie piękna w codzienności.

Spotkajmy się w social mediach. Znajdziesz mnie na Instagramie, Facebooku i Pintereście. Kontakt do mnie znajdziesz również tutaj: http://tullibook.pl/kontakt/

„Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem – teraz jest na to czas – nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem.” Thomas Dreier

O mnie i moich podróżach